Abajurlar | Abajur Modelleri ve Fiyatları | İç Mekan Aydınlatma

Abajurlar

EGLO 49419 1+1 VINTAGE ŞAPKA

EGLO 49959 1+1 VINTAGE ŞAPKA

Verla 3 Ayak Ahşap Abajur VRL-011

Verla 3 Ayak Ahşap Abajur VRL-013

Verla Ahşap Abajur VRL-009

Verla Ahşap Abajur VRL-010

Verla Ahşap Abajur VRL-012

Verla Ahşap Organze Abajur VRL-016

Verla Ahşap Tüllü Saten Germe Abajur VRL-014

Verla Ahşap Tüllü Saten Germe Abajur VRL-015

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Abajur

Abajur Tercihi Nasıl Yapılır ?


Abajur, iç mekan aydınlatmasında bir ihtiyaç olduğu gibi aynı zamanda dekoratif anlamda da vazgeçilmez bir üründür.

Tasarım dünyasının gelişmesiyle artık zevkleriniz doğrultusunda pek çok renk ve desende abajur bulabilirsiniz. Bu sayede kullandığınız ürünlerle hem evinizin aydınlatma ihtiyacını giderebilir hem de ufak dokunuşlarla odanızı oldukça şık gösterebilirsiniz. Örneğin, modern tasarıma sahip bir salonunuz varsa bir vintage abajur yardımıyla salonunuza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Abajur tercihi yaparken öncelikle önemli olan aydınlatmak istediğiniz mekanın genişliğidir. Keten abajur, kağıt abajur, hasır abajur, saten abajur, organze abajur, metal abajur gibi pek çok farklı dokuda abajur başlığı ve abajur modelleri bulunmaktadır. Size yeterli aydınlığı sağlaması için kullanım sebebinizi göz önünde bulundurarak abajurunuzun ışık geçirgenliğine de dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda seçeceğiniz abajur başlığı malzemesine dikkat ederek temizliğini çok daha rahat yapabilirsiniz.
Kullanım alanınızın dekorasyonuyla paralel ilerleyebileceğiniz gibi, odanıza hâkim olan genel dokunun dışına çıkıp farklı temaları birlikte kullanabilirsiniz.
Ayaklı abajur sayesinde istediğiniz abajur şapkası ile tarzınıza uygun bir ayakla beraber kullanabilirsiniz. Kablo uzunluğu, abajur tercihinde önemli olan bir diğer maddedir. Kullanım alanınıza en uygun kablo uzunluğunu seçmek size daha kolay bir kullanım sağlar.

 Oturma odaları, yatak odaları, çocuk odaları için ister klasik tasarımlı ister modern tasarımlı birçok ünlü markanın abajur modelleri ve fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Abajur Modelleri ve Fiyatları

Abajur Modelleri

Keten Abajur

Kağıt Abajur

Hasır Abajur

Saten Abajur

Organze Abajur

Metal Abajur

Vintage Abajur

Abajur Abajur

Ayaklı Abajur