Avize modelleri ve fiyatları | Sarkıt Avize | Aydınlatmaya Dair Herşey

Avizeler

EGLO 39246 PIANOPOLI LED TAVAN ARMATÜRÜ

EGLO 82742 IMPERIAL SARKIT

EGLO 91004 MURCIA SARKIT

EGLO 94622 NOVENTA SARKIT AVİZE LED

EGLO 94878 ALMONTE TAVAN ARMATÜRÜ

Massıve Jacobo Avize Beyaz 5X25W 230V

Özcan Aydınlatma 3'lü Çan Avize 4722-3A

Özcan Aydınlatma 40 cm Avize 6485-1

Özcan Aydınlatma 5'li Çan Avize 4722-5A

Özcan Aydınlatma 5'li Eva Sıralı Avize 5369-5AS

Özcan Aydınlatma 50 cm Avize 6485-2

Özcan Aydınlatma 6'lı Pinova Avize 5259-6A BEYAZ

Özcan Aydınlatma 7'li Adios Armatür 5372-7 KROM

Özcan Aydınlatma 7'li Adios Armatür 5372-7 ROSE GOLD

Özcan Aydınlatma Avize 6480

Özcan Aydınlatma Avize 6482-1

Özcan Aydınlatma Avize 6482-2

Özcan Aydınlatma Avize 6483-6

Özcan Aydınlatma Avize 6483-8

Özcan Aydınlatma Avize 6484-6

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)
Avizeler

Avize

Avize Seçmenin Püf Noktaları

Avize, tavana asılan, genellikle şamdanlı veya ampullü ana aydınlatma ürünlerinden biridir.

Kullanılacak alan, seçtiğiniz avizenin ebatları, montaj kolaylığı, uzun ömürlü olması ve tabii ki tasarım şıklığı avize seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken hususlardır.

Daha çok salonda vakit geçirdiğimiz, misafirlerimizi burada ağırladığımız için sıklıkla avize seçiminde ilk olarak salona yoğunlaşılır, burada büyük ve gösterişli avizeler kullanmayı tercih ederiz. Ancak salon gibi uzun saatler vakit geçirdiğimiz odalarda ışığı yukarı doğru veren başlıkları tercih etmek gözlerimizin daha az yorulmasını sağlamaktadır. Diğer taraftan, salonumuzda led avize kullanmak bizlere enerji tasarrufu açısından oldukça yardımcı olacaktır. Bu elbette ki estetik kaygılarımızdan vazgeçeceğimiz anlamına gelmiyor. Led avizeler birbirinden farklı tasarımlarıyla sizleri tam da hayallerinizdeki dekorasyona kavuşturabilir.

Avize modelleri

Yatak odalarınızda yatağınızın üzerine yerleştireceğiniz bir avize ile homojen bir ışık dağılımı sağlarken; koridor ve antrelerinizde kullanacağınız büyük ve abartılı avize modelleri mekanınızın daralmasına sebep olacaktır.

Aynı şekilde küçük bir odanız varsa, burada büyük bir avize kullanmak hem ışık yoğunluğu sebebiyle gözlerinizin daha kolay yorulmasına hem de aslında aydınlatmak istediğiniz odanızın daha kalabalık ve kasvetli görünmesine sebep olacaktır. Dolayısıyla odanızın boyutlarını göz önünde bulundurarak seçeceğiniz doğru avize modelleri ile odanızın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

Avize Çeşitleri

Günümüzde her tarza uygun avize çeşitleri kolaylıkla bulunabilmektedir. Sarkıt avize, Şapkalı avize, ahşap avize, renkli avize gibi birçok çeşit mevcuttur. Avizenizin perdelerinizle veya halılarınızla hem renk hem de tasarım uyumuna dikkat ederek odanızda kusursuz bir ahenk yakalayabilirsiniz. Montajı kolay olan avizeleri seçmek işinizi çok daha kolaylaştıracak ve az zaman harcayarak mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Avize Fiyatları

Bütün bunların yanında elbette ki doğru avizeye uygun fiyatlar çerçevesinde sahip olmak istemekteyiz. Bunun için sizlere sunduğumuz en uygun avize fiyatları ile büyüleyici bir dekorasyona sahip olmanız hiç de zor değil. Ucuz avize fiyatlarına ve hayalinizde ki dekora sitemizdeki ürünlerle ulaşabilirsiniz.

Sarkıt Avize

Şapkalı Avize

Ahşap avize

Renkli Avize

Ucuz Avize

Led Avize